Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü ve tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran muhteşem eş site olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en aldatıcı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere nitelikli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik güzel evlilik yıldönümü şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi çağ geçirmek yoluna ideal yat kiralama benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye boşaltmak sizler için arkadaşlarınızın gözünde mükemmel birleşik intiba bırakacaktır. Harika yalnız deneyim ile adamakıllı İstanbul’u en kazançlı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel tek güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *